راهنمای باشگاه مشتریان

چگونه عضو باشگاه مشتریان کارگزاری بانک ملی شویم؟
چنانچه از قبل مشتری کارگزاری بانک ملی ایران هستید، شما عضو باشگاه می‌باشید و فقط کافی است در صورت عدم اطلاع از رمز عبور خود، از لینک"بازیابی کلمه عبور" استفاده نمایید تا رمز عبور برای شما پیامک شود. اما اگر تاکنون مشتری کارگزاری بانک ملی نشده‌اید، ابتدا از طریق ثبت نام غیرحضوری در کارگزاری بانک ملی و یا مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری بانک ملی، اقدام به ثبت نام نموده و پس از بصورت اتوماتیک عضو باشگاه خواهید شد.
روش های کسب امتیاز در باشگاه مشتریان کارگزاری بانک ملی متنوع بوده و در حال توسعه می‌باشد. در حال حاضر کسب امتیاز در باشگاه مشتریان از طریق شرکت در مسابقات، شرکت در قرعه‌کشی‌ها، حجم معاملات انجام پذیرفته در ماه و سایر موارد که بر حسب زمان اضافه خواهد شد می‌باشد.
تمام امتیازات کسب شده در حساب کاربری شما ذخیره می‌شود و شما می‌توانید امتیاز خود را با تبدیل به بسته های اعتباری، دریافت انواع بن خرید و کدهای تخفیف از فروشگاه های اینترنتی معتبر، دریافت خدمات آموزشی و بسته های تحلیلی صرف نمایید. همچنین می‌توانید با درخواست تبدیل امتیاز به وجه نقد معادل ارزش ریالی امتیاز خود را دریافت نمایید.