باشگاه مشتریان

کارگزاری بانک ملی

عضو تیم ملی شوید، معامله کنید و آقای گل شوید

باشگاه مشتریان کارگزاری بانک ملی ایران در راستای قدردانی از همراهی شما، ارائه خدمات بیشتر و جلب رضایت مشتریان عزیز راه‌اندازی شده است و شامل مجموعه‌ای از خدمات متنوع و جذاب همچون دریافت تخفیف نقدی کارمزد معاملات، بسته‌های تحلیلی بازار سرمایه، بسته‌های اعتباری ویژه، تخفیف هزینه مالی، کدهای تخفیف خرید، آموزش و مسابقات متنوع می‌باشد.

ورود به باشگاه
باشگاه مشتریان

انتخاب پاداش‌ها و خدمات مورد علاقه

باشگاه مشتریان کارگزاری بانک ملی در تلاش است که با توجه به نیازهای شما، بهترین محصولات را ارائه نماید. شما می‌توانید امتیازات خود را با تبدیل به بسته‌های اعتباری، بسته‌های تحلیلی، خدمات آموزشی، دریافت انواع بن خرید و کدهای تخفیف از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر صرف نمایید. همچنین می‌توانید با درخواست تبدیل امتیاز به وجه نقد معادل ارزش ریالی امتیاز خود را دریافت نمایید.

ورود به باشگاه
باشگاه مشتریان

تخفیف نقدی کارمزد معاملات

با عضویت در باشگاه مشتریان و انجام معامله، از تخفیف کارمزد معاملات تا سقف ۲۵ درصد بهره‌مند شوید. این تخفیف در قالب امتیاز به کیف پول باشگاه مشتریان شما شارژ می‌شود و شما می‌توانید امتیازات خود را به صورت نقدی یا در قالب سایر محصولات باشگاه، دریافت نمایید.

ورود به باشگاه
باشگاه مشتریان

نحوه کسب امتیاز

تنها کاری که باید انجام دهید عضویت در باشگاه مشتریان کارگزاری بانک ملی ایران و انجام معاملات خود در این کارگزاری است. شما با انجام هر معامله به کسب امتیاز پرداخته و از محصولات باشگاه بهره‌مند خواهید شد. همچنین می‌توانید با شرکت در مسابقات و فعالیت در باشگاه مشتریان، امتیازات بیشتری کسب نمایید.

ورود به باشگاه
باشگاه مشتریان

آموزش، بازی و سرگرمی‌های هیجان انگیز

با هدف ارتقا دانش شما عزیزان در بازار سرمایه، مطالب آموزشی، مسابقات و بازی‌هایی طراحی شده است که ضمن شرکت در آن و رقابت با سایر اعضا، به کسب امتیاز بیشتر بپردازید.

ورود به باشگاه
باشگاه مشتریان

ارتباط با ما

آدرس : تهران، انتهای خیابان چهارم خالد اسلامبولى ( وزرا )، کوچه رفیع، پلاک 2

شماره تماس : 84359000-021

پست الکترونیک : info@bmibourse.ir

باشگاه مشتریان

راهنمای باشگاه

برای مشاهده راهنمای باشگاه مشتریان کارگزاری بانک ملی ایران ، وارد لینک زیر شوید و راهنمای باشگاه را با دقت مطالعه نمایید.

راهنمای باشگاه مشتریان