صندوق مشترک کارگزاری بانک ملی ایران پر بازده ترین صندوق سهامی صدور و ابطالی در 3 ماه اخیر


این صندوق در 3 ماه گذشته توانسته است سود 41 درصدی را نصیب سرمایه­ گذاران کند، در حالی که بازدهی کل بازار سرمایه در مدت مشابه 31 درصد بوده است.
با توجه به تخصصی بودن بازار سرمایه، همواره کارشناسان توصیه می­کنند سرمایه­ گذاران بدون دانش لازم به این بازار ورود نکنند، و چنانچه قصد کسب بازدهی مناسب در این بازار را دارید می­توانند توسط نهاد­ها و ابزارهای مورد تایید سازمان بورس به صورت «غیر مستقیم» سرمایه­ گذاری گردد.
سرمایه ­گذاری غیر مستقیم یکی از روش­های کسب بازدهی از بازار سرمایه با حداقل ریسک و بیشترین بازده، به نحوی که تیمی متخصص و خبره با استفاده از منابع جمع آوری شده سایر سرمایه ­گذاران شروع به سرمایه­ گذاری در بازار سرمایه می­کنند. یکی از متداول­ترین و ارزان­ترین روش­های سرمایه­گذاری غیرمستقیم سرمایه­ گذاری در صندوق­های سرمایه­ گذاری است.
صندوق­های سرمایه­ گذاری ابزار نوینی در جهت بهره­مندی همه اقشار با هر میزان دارایی و ریسک پذیری می­باشد، که یکی از انواع آن صندوق­های سهامی است. این صندوق­ها منابع خود را در سهام شرکت­های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه­ گذاری می کنند. البته سرمایه­گذاری در صندوق­های سهامی مستلزم ریسک پذیری بالا و افق سرمایه­گذاری بلند مدت می باشد، و اشخاص با ریسک پذیری کم می­توانند از صندوق­های سرمایه­ گذاری درآمد ثابت استفاده نمایند.
صندوق مشترک کارگزاری بانک ملی یکی از اولین صندوق­های سرمایه­ گذاری بازار سرمایه ایران، از ابتدای تاسیس تاکنون بیش از 53 هزار درصد بازدهی محقق کرده است. این در حالی است که از تاریخ پذیره نویسی این صندوق تا کنون بازدهی کل بورس اوراق بهادار 23هزار درصد و بازدهی طلای 18 عیار 13هزار درصد بوده است.
این صندوق با بهره­ مندی از اعتماد سرمایه­ گذاران و متخصصین مجرب خود توانسته است در ادوار مختلف یکی از پربازده ­ترین صندوق­های بازار سرمایه باشد.
سایر مزایای سرمایه­ گذاری در این صندوق به شرح زیر است:

  • دارای ضامن نقد شوندگی
  • صدور و ابطال بدون هیچ گونه کارمزد معاملاتی
  • خرید واحد سرمایه­ گذاری به قیمت نزدیک ارزش خالص دارایی (بدون حباب قیمتی)
  • امکان صدور و ابطال به صورت الکترونیکی
  • بازدهی بالا تر نسبت به سایر دارایی­ها و سایر صندوق­های بورسی
  • مطمئن و قابل اعتماد
سرمایه­ گذاران محترم جهت سرمایه­گذاری در صندوق سرمایه ­گذاری مشترک کارگزاری بانک ملی ایران می­توانند با مراجعه به سایت صندوق به نشانی «bmimf.com» اقدام به ثبت نام و شروع سرمایه­ گذاری نمایند.